%100 Güvenli Alışveriş

SWELL Accessory, müşterilerine sorunsuz ve %100 güvenli alışveriş deneyimi yaşatmak için gereken tüm önlemleri almış ve bunları geliştirmeye çalışan bir firmadır. Bu bağlamda, alışveriş esnasında kullandığınız kredi kartı bilgileri bizim sunucularımızda barındırılmamaktadır. Alışveriş esnasında onay için bankaya yönlendirilir, onay alınır. Başka bir üyenin veya 3. bir şahsın sizin üyelik ve kart bilgilerinize ulaşması mümkün değildir.

Alışveriş güvenliğiniz, en güncel ve kaliteli güvenlik teknolojileri olan SSL sertifikası ve 3D Secure Güvenlik sistemi ile sağlanmakdır. 256 bit SSL sertifikası ile şifrelenme sağlamaktadır. Bizim sağladığımız güvenlik önlemlerine ilave olarak İyzico sanal pos firmasının güvenlik sistemleri de bulunmaktadır.

Swell SSL Sertifikası
256 bit SSL Sertifikası

SSL (Secure Sockets Layer) Nedir?    

Açılımı “Secure Sockets Layer” olan SSL Türkçe anlamı ile “Güvenli Giriş Katmanı” demektir. SSL, internet üzerinden yapılan işlemlerde veriyi gönderen kişinin ve alan tarafın güvenilir olduğundan emin olduktan sonra işlem yapılmasına izin veren bir teknolojidir. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. Böylece alışverişiniz esnasında girilen kredi kartı bilgileri, kimlik bilgileri gibi bilgilerin üçüncü kişilerin eline geçmesi önlenmiş olur.

3D Secure Güvenlik

       3D Secure Güvenlik Sistemi Nedir?

İnternet üzerindeki alışverişlerin güvenliğinin arttırılması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştirilen bu sistemde, herhangi bir ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek Kredi Kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle kart numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik güvenliğiniz sağlanmış olur. 3D Secure güvenlik sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilir.

[basel_button color=”black” size=”large” title=”ALIŞVERİŞE BAŞLA” link2=”url:https%3A%2F%2Fswellaccessory.com%2F||target:%20_blank|”]