SWELL Göz Kolye

swell göz kolyeler

El emeği ile kusursuzca, zevkle, aşkla üretilmiştir göz kolye…

Artık klasikleşmiş modellerden sıkılmadınız mı? Monoton ve sıkıcı nazar boncuğu figürünün modernize edilmiş tasarımıyla SWELL Göz Kolye sizlerle!

Göz Figürü Ne Anlama Gelir?

Eski kültürlerde kötü enerjinin verdiği zararlardan korunmak amacıyla bazı tılsımlar kullanılmıştır. Doğu kültürlerinde yaygın olarak kullanılan tılsım ise göz’dür. Nazar boncuğu modeli ise göz şeklinden ilhan alınarak ortaya çıkmıştır.

Renginin mavi olmasıysa kesinlikle tesadüf değildir. Renkli gözlü insanların enerjisini daha iyi yansıttığı inancıyla göz tasarımları genelde mavi renkte olur. Göz, insanların dünyaya açılan penceresidir.

Nazardan korunmasını istediğiniz, güzelliği ile göz kamaştıran sevdiklerinize bu gümüş göz kolyeyi hediye edebilirsiniz. Nazar boncuğu modellerinin kötü bakışlardan koruduğu ve negatif enerjiyi emdiğine inanılır.

Kararacak diye korkma! Bu korkuya sizi yem etmeyeceğiz!

Çook uzun yıllar, hatta diğer nesillere aktarabileceğiniz gümüş takılara sahip olabileceğiniz biliyor musunuz? Sizlere gümüş takıları uzun yıllar kullanabilmeniz için gerekli tüm desteği ve bilgiyi sağlayacağız. 1 yıl garanti kapsamında olası durumlarda ücretsiz yardımcı olacağız.

Size mücevherlerimizi verirken yarattığımız gülümsemeleri seviyoruz 🙂