Ödeme Seçenekleri ve Teslimat

Websitemiz Üzerinden Kredi Kartı ile Ödeme Yapmak

Tüm kredi kartlarına online tek çekim ya da 12 ay’a kadar taksit imkânlarımızdan faydalanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişi tamamladıktan sonra kredi kartınızdan ücret çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 14 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Kapıda Nakit veya Kredi Kartı ile Ödeme Yapmak

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleri kapıda nakit ödeme seçeneği ile kapınızda ödeyebilirsiniz. Kapıda ödeme esnasında karşılaşabileceğiniz firmamız ya da kargo şirketi kaynaklı tüm sorunları 0(262) 244 41 20  numaralı Destek Hattı‘mıza bildirebilirsiniz.

Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; SWELL Accessory 14 (ondört) iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz firmamıza bildirmeniz gerekiyor.

Teslimat

Saat 16:00’a kadar sipariş vermiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmek için tüm imkanları zorluyoruz. Temin etmesi zaman alan ürünler için kargo teslim süresini sizlere iletiyoruz. Gecikme ihtimali bulunan siparişlerde firmamız tarafından bilgilendirilirsiniz. Siparişleriniz belirtmiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Kocaeli merkezli firmamızdan ürünler MNG Kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir.

Siz siparişinizi, kargo firmasından teslim alana kadar SWELL Accessory sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

Lütfen Dikkat Ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise; hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0(262) 244 41 20 numaralı Whatsapp Destek Hattı’na gönderiniz ve durumu info@swellaccessory.com mail adresine bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde problem durumunuzu kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.