Garanti Şartları

SWELL Accessory’den satın aldığınız gümüş takılar 1 (bir) yıl boyunca SWELL Accessory garantisi altındadır. SWELL, markasını temsil eden ürünlere sonuna kadar güvenmekte ve arkasında durmaktadır!

Siparişiniz ile gönderilen sizin adınıza düzenlenmiş fatura ile 1 (bir) yıl boyunca ihtiyacınız olduğu zaman ücretsiz renk ve taş bakımı yaptırabilirsiniz.

● SWELL Accessory’den satın alınan ürünlerin garantisinin devam edebilmesi için üçüncü şahıs ve/veya kurumların; ürünlere herhangi bir şekilde müdahale etmemeleri, ölçü ayarlama, tamir vb. işlemler yapmamaları gerekmektedir. Bu koşullara uyulmayan durumlarda ürünler garanti kapsamı dışında kalmış olur.

● Ürünün yanlış kullanımından dolayı veya kaza sonucu kırılması, zarar görmesi durumlarında ürün garanti kapsamı dışında kalır.

● Olası taş düşme durumlarında ürün incelemeye alınır, üretim kaynaklı sorun tespit edilirse garanti kapsamında ürüne taş takılır. Herhangi bir ezilme, kırılma vb. tespit edilirse ürün garanti kapsamı dışında kalır. Ancak müşteri memnuniyeti prensibimiz gereği ürünün incelemesi yapılacak ve size bildirilen cüzi bir tutar karşılığında tamiri yapılarak geri gönderilecektir.

● Darbe sonucu kopan kırılan ya da hasar gören kolyelerin zincirleri garanti kapsamı dışındadır.

● Garanti süresi bitmiş ürünlere SWELL Accessory bakım servisi tarafından ücretli bakım yaptırılabilir. Bakım ücreti, ürün incelemesi sonucunda size bildirilir.

● Garanti kapsamındaki ya da ücretli bakım vb. tüm işlemlerde kargo masrafları alıcı tarafından karşılanır.

Kargo masraflarının yüklü miktarlarda olmaması açısından firmamızın kargo anlaşmasıyla uygun fiyata gönderim sağlanacaktır. Kargo anlaşma numaramızı Whatsapp Destek Hattı’ndan öğrenebilirsiniz.

Siparişinizle birlikte size gönderilen Kullanım Önerileri Kartı’nda ki maddelere dikkat ettiğinizde ürünlerimizi sonsuza kadar sorunsuz kullanabilirsiniz. Nesilden nesile gümüş mücevherlerinizi aktarabilirsiniz.