Anneler Günü Hediyeleri

Anneler günü hediyesi
[basel_title style=”cross” title=”SADECE HEDİYE DEĞİL, ANLAMLI HEDİYE” subtitle=”BİR HEDİYEDEN DAHA FAZLASI…”]

Hediye almak önemli değil. Asıl mesele anlamlı hediye seçebilmektir. 10 Mayıs Anneler Günü yaklaşıyor. Bizleri dünyaya getiren ve büyüten, bizler için saçlarını süpürge eden annelerimiz için ufakta olsa bir süpriz yapmak isteriz. Bu neticede aslında alınacak hediyelerin maddi boyutundan çok hediyenin maneviyatına dikkat çekmek gerekiyor.

Bu noktada herkesin kararsız kaldığı nokta şudur: “Annemin hangi kolyeyi beğeneceğini nerden bilebilirim?”. Öncelikle daha önceden var olan takılarını analiz etmek ve neleri daha çok sevdiğini bilmek gerekiyor, buna göre bir gümüş kolye ucu seçerek nokta atışı yapılabilir. Bunun dışında alacağınız kolyenin tamamen anlamına odaklanarak, biricik annenizin gönlünü fethedebilirsiniz.

Aşağıda ki verilere bakarak yetişkin kadınların takı seçimleri hakkında bilgi sahibi olmakta sizlere seçim yapmakta yardımcı olabilir.

[basel_title title=”YETİŞKİN KADIN TAKI SEÇİMLERİ” subtitle=”YETİŞKİN KADINLARIN TAKI TERCİH EĞİLİMLERİ FİKİR ALMANIZDA YARDIMCI OLABİLİR”]
Sade ve Anlamlı Takılar
İri ve Gösterişli Takılar
Karmaşık Takılar ve Kombinler
[basel_title style=”cross” title=”ANLAMLARIYLA ÖNE ÇIKAN KOLYELER” subtitle=”ANNELER GÜNÜ İÇİN EN ANLAMLI KOLYELER”]

Anlamlı Anneler Günü Hediyeleri ve Anlamları

  • Gümüş Dört Yapraklı Yonca Kolye, şansı simgeler. Hediye ettiğiniz kişiye onu bulduğunuz için ne kadar şanslı olduğu mesajını vermenin en kolay yoludur.
  • Gümüş Göz Kolye, biricik annenize onun, sizin göz bebeğiniz olduğu mesajı vermek için biçilmiş kaftandır. Altın ve rose gold kaplama seçenekleriyle, minimal, zarif ve şık bir kolye ile göz bebeği annenizi mutlu edin!
  • Gümüş Sonsuzluk Kolye, sevginizin ona karşı sonsuz olduğunun bir simgesi olabilir. Bizi dünyaya getiren, dünyanın en kutsal varlığı annenize, onu ne kadar çok ve sonsuz sevdiğinizin bir simgesi olarak sonsuzluk figürlü kolye hediye edebilirsiniz.
  • Gümüş İnci Detaylı Kolye ile hayatımızın incisi annelerimizin kalbini fethedebilirsiniz. İstiridyenin içinden çıkan eşsiz inci gibi değil midir anneler? Onlara hak ettiği sevgiyi ve ilgiyi verin!
[basel_title style=”cross” title=”ÇOK SATILANLAR” subtitle=”EN ÇOK SEVİLEN GÜMÜŞ TAKILAR”][basel_title style=”cross” title=”GÜMÜŞ TAKILARI YAKINDAN TANI!” subtitle=”GÜMÜŞ TAKILAR HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ AL, BİZİ YAKINDAN TANI”][basel_blog items_per_page=”3″ parts_title=”1″ parts_meta=”1″ parts_text=”1″ parts_btn=”1″][basel_title style=”cross” title=”BİZİ INSTAGRAM’DA KEŞFET!” subtitle=”BİZİ INSTAGRAM ÜZERİNDEN TAKİP ET VE FIRSATLARI KEFŞFET!”][elfsight_whatsapp_chat id=”2″][basel_instagram data_source=”api” number=”10″ size=”large” per_row=”5″][/basel_instagram]